O nas [PL]

Wynajem IT – czyli więcej informacji o naszej działalności

Dlaczego warto nas wybrać?

Co robimy

Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni w Polsce. Wynajmem sprzętu IT zajmujemy się od 1999 roku. Nasi pracownicy są przygotowani do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Nasza firma posiada bardzo zróżnicowany sprzęt, który dopasujemy do Państwa potrzeb. Oferujemy notebooki, drukarki, telewizory, projektory i wiele innych a także obsługę techniczną dla firm które sobie tego życzą.

Do czego dążymy

Urządzenia którymi dysponujemy potrafią zadowolić najbardziej wymagających użytkowników. Posiadamy licencje Rental, które umożliwiają wypożyczanie komputerów z zainstalowanymi aplikacjami firmy Microsoft. Nasza oferta skierowana jest głównie do firm a także instytucji, które potrzebują niezawodnych laptopów, drukarek, telewizorów, projektorów itp. Dodatkowo możemy Państwu pomóc wgrać niezbędne oprogramowanie i zapewnimy pełne wsparcie. W przypadku telewizorów, ekranów – oferujemy ich montaż na stoiskach targowych. Nasz sprzęt pozwoli Państwu zorganizować profesjonalne konferencje, szkolenia, egzaminy, wystawić się na targach. Misją naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów.

Dlaczego warto nas wybrać

Zasady uczciwości są naszą wizytówką i stanowią podstawę naszych relacji z pracownikami oraz klientami. Jeżeli szukacie Państwo firmy godnej zaufania to miło będzie powitać Państwa w gronie naszych klientów. Staramy się jak możemy aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę oraz ofertę. Dzięki naszej sumiennej pracy oraz skrupulatnemu podejściu do każdego zamówienia udało nam się wypracować zaufanie i satysfakcję naszych klientów. Nasi pracownicy z uwagą śledzą nowości IT z uwagi na zmieniające się technologie oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje i wiedzę na ich temat.